Deju Studija 7


Par mums


SIA"Deju studija-7" tika dibināta 2000.gadā. To izveidojām mēs- Agita un Valērijs Mironovi-vairākkārtēji Latvijas čempioni sporta dejās, Eiropas čempionāta un kausu finālisti, profesionāli sporta deju pasniedzēji un tiesneši kā arī TV šovu „Dejo ar zvaigzni" un „Dejo ar zvaigzni 2" veidotāji.

   Deju studijas rašanās bija likumsakarīgs rezultāts mūsu kopīgajai , 15 gadus ilgajai sporta dejotāju karjerai.

   Ar dejām abi sākām nodarboties 13 gadu vecumā, kad mācījāmies Aizputes vidusskolā. Mūsu pirmā deju skolotāja bija Indra Freimane.1985.gadā sākām dejot kopā pārī un devāmies uz Rīgu, kur četrus gadus trenējāmies Birutas un Jura Baumaņu vadītajā kolektīvā.

   No 1985.-1994. gadam startējām kā amatieru dejotāji, piedaloties un pārstāvot valsti (gan PSRS- līdz 1990.gadam, gan Latviju- pēc 1990.gada) Pasaules un Eiropas čempionātos, kausos un dažāda līmeņa starptautiskās sporta deju sacensībās.

Esam bijuši 6kārtēji Latvijas čempioni Latīņamerikas dejās amatieriem, 4kārtēji Latvijas čempioni standartdejās un 4kārtēji Latvijas čempioni 10 dejās amatieriem, kā arī 3. vietas ieguvēji PSRS čempionātā standartdejās un arī Latīņamerikas dejās, 2.vietas ieguvēji - PSRS čempionātā10 dejās .

   Labākie starptautiskie panākumi amatieru līgā:

                      * 1990.gads Eiropas kauss 10 dejās , Austrijā       5. vieta;

                      * 1992.gads Eiropas čempionāts 10 dejās , Dānijā   6.vieta;

                      * 1993.gads Eiropas kauss 10 dejās , Izraēlā        4. vieta.

   1994. gadā sporta deju sacensībās sākām startēt kā profesionāļi un paralēli aktīvi sākām nodarboties ar jauno dejotāju audzināšanu.

   Kā dejotāji savu izglītību un dejotprasmi mācījāmies pie vadošajiem pasaules deju pedagogiem Vācijā un Anglijā.

   2000. gadā , beidzot aktīvās sporta gaitas, bija vēlēšanās savu pieredzi un zināšanas nodot jaunajai paaudzei. Tādēļ arī tika dibināta SIA „Deju studija - 7".

   Šo gadu laikā lielākā uzmanība un darbs tika veltīts sporta dejotāju sagatavošanai sacensībām, labu rezultātu sasniegšanai dažāda līmeņa sporta deju sacensībās un rezultāti ,protams, neizpalika.

   Esam izaudzinājuši vairāk kā 20 Latvijas čempiona titula ieguvējus, 5 Pasaules čempionāta finālistus un Latvijā pirmos Pasaules čempionus sporta dejās.

   Mūsu audzēkņu labākie sasniegumi (Pasaules čempionātu finālisti):

4. vieta Pasaules čempionātā Junioriem II 10 dejās 1999. gadā-

                                    Edgars Gasjuns un Dita Apsāne;

6. vieta Pasaules čempionātā Junioriem II 10 dejās 2000. gadā

            Valdis Škutāns un Jūlija Pajula;

6. vieta Pasaules čempionātā Junioriem II 10 dejās 2002. gadā

            Aivars Gailums un Laura Kosīte;

5. vieta Pasaules čempionātā Junioriem II standartdejās 2003.gadā

            Oļegs Kuzņecovs un Natālija Grigorjeva;

Pasaules čempioni - 1. vieta Pasaules čempionātā JII 10.dejās 2003.gadā, Čehijā

            Jegors Šišlo un Anastasija Gorbačenko;

7. vieta Pasaules čempionātā JII 10 dejās 2005.gadā

            Reinis Božē un Elza Pole.

   Esam patiesi priecīgi, ka varējām dot iespēju šiem dejotājiem sevi pierādīt un izcīnīt augstos rezultātus Pasaules čempionātos. Kādam ,varbūt, tas bija pirmais impulss,lai turpinātu grūtībām pilno ceļu uz augstiem sasniegumiem sporta deju jomā, kādam tas arī paliks kā vienīgais lielais sasniegums sportā. To visu parādīs laiks un paša dejotāja tālāk izvēlētais ceļš.

   Mūsuprāt, pats galvenais uzdevums mums kā deju skolotājiem ir dot iespēju , pirmo impulsu ikvienam dejotgribētājam ,realizēt savu sapni - iemācīties dejot, pilnveidot savu dejotprasmi atbilstoši savām darbaspējām , talantam, mērķtiecībai un uzcītībai.

   Dejošana ir ļoti demokrātisks nodarbošanās veids. Ar to var nodarboties ikviens, jebkurā vecumā un katram ir iespēja izvēlēties, cik augstā līmenī attīstīt savu dejotprasmi. Kādam tas būs tikai kā vaļasprieks( balles dejas ), kādam - kāzu valsis, drosmīgākiem- arī iespēja pārbaudīt savus spēkus deju sacensībās ( Hobija klase ), tiem, kas noskaņojušies nopietnāk - ir iespēja nodarboties ar dejām kā ar sportu ( LSDF kvalifikācijas klašu dejotāji) un tālāk pilnveidojot un attīstot sevi, var doties profesionālajā līgā, kur vissaugstāk tiek vērtēta sporta un mākslas simbioze.

   Mūsu „Deju studijā -7" katrs var apgūt balles un sporta dejas savām vēlmēm atbilstošajā līmenī. Nodarbības notiek speciāli dejām izveidotās telpās, lielā, gaišā zālē, mājīgā atmosfērā.

             


Uz tikšanos „ Deju studijā - 7" !!!


                                    Agita un Valērijs Mironovi.